czwartek, 29 marca 2012

Wiosna, wiosna...

Witajcie! 
Dzisiaj trochę nowości :) 

Mam już potwierdzenia, że do dziewczyn, które zgłosiły się do mojej zabawy Podaj Dalej, dotarły przesyłki. Jeżeli jesteście ciekawe co dostały, można podejrzeć na blogu JustynyAmlai.

Justyna (haftytiny) wygrała również drugą nagrodę w moim Candy Wiosennym, jako, że obiecałam jej niespodziankę, nie mogłam pokazać am zdjęć nagrody. Jednak teraz, kiedy mam już potwierdzenie, że kolczyki dotarły całe w jednym kawałku, pochwalę się co zrobiłam: 

Kolczyki mogą wydać się znajome, bo rzeczywiście kiedyś już prawie bliźniacze robiłam. Te dodatkowo zostały obszyte niebieskimi koralikami. Dzisiaj również napisała do mnie Małgosia (Salopka), potwierdzają, że przesyłka dotarła.
Do niej pofrunęła główna nagroda w postaci wisiora. Małgosia wybrała zieleń, turkus, szarość i czerń i w takich kolorach zrobiłam wisior.
Oto co stworzyłam: 


Czekam na ostatnią wiadomość z potwierdzeniem, aby pokazać Wam trzecią nagrodę Candy. 
Pozdrawiam dziewczyny i zachęcam do składania zamówień na biżuterię, ponieważ mam trochę wolnego czasu, a wiosna nastraja wyjątkowo artystycznie. 

4 komentarze:

  1. Piękne...zazdroszczę właścicielkom :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze raz dziękuję, a Twoje zdjęcia o niebo lepsze, chyba będę musiała aparat zmienić:D

    OdpowiedzUsuń
  3. Robisz przepiekne rzeczy! i nawet ich zdjęcia są pięknie zaaranżowane ;) najbardziej podobają mi się ten wisior i kolczyki powyżej oraz branzoletka wrzosowisko... mój mail dorota.s2307@gmail.com

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad.